Завдяки двом потужним вентиляторам BioniX P з оптимізованим тиском та оновленому радіатору з термічним покриттям, Freezer 34 eSports DUO пропонує відмінну продуктивність за справедливою ціною. У внутрішніх випробуваннях рівень шуму досягає до 28 дБ (A), таким чином Freezer 34 eSports DUO зміг перевершити багатьох конкурентів, навіть набагато більші та дорожчі рішення для охолодження з двома вентиляторами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 764 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | білий з сірим |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 210 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2100 об/хв ± 10% |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Покращення втулкової системи | Fluid Dynamic Bearing |
| Під сокет | 1151;1200;1700;2011-3;2066;AM4;1150;1155;1156;1366 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 157 x 124 x 103 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.13 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 818 ₴









