Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-800AP Schuko призначене для захисту персональних комп'ютерів і мережевого устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Завдяки наявності вбудованого стабілізатора Powercom RPT підтримує вихідну напругу в межах норми при постійно зниженій напрузі електромережі, не використовуючи ресурс акумулятора. Для зручності підключення обладнання в ІБП передбачено три вихідних роз'єми з батарейною підтримкою.
Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-800AP Schuko забезпечить захист вашої техніки від основних проблем електромережі, займаючи мінімум робочого пространства. Особливості: форма вихідної напруги: ступенева апроксимація синусоїди; частота струму (вихідного): 50 Гц або 60 Гц ± 1%; автоматичне регулювання напруги (AVR): автоматичний стабілізатор напруги з 1 щаблем пониження і 1 щаблем підвищення; час перемикання на батареї: Від 2 до 4 мс включаючи час визначення (типове); автоматичне виключення для захисту від перевантаження і короткого замикання; автоматично вимикається, якщо перевантаження перевищує% від номіналу протягом 60 секунд або 130% протягом 3 секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.4 кг |
| Вхідна напруга | 160 до 275 В |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Вихідна напруга | 800 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для домашніх ПК |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | ступенева апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
- Ціна: 3 371 ₴


