Неперевершена продуктивність
З огляду на стрімкі технологічні зміни, GIGABYTE завжди дотримується останніх тенденцій і надає клієнтам передові функції та новітні технології. Материнські плати GIGABYTE оснащені модернізованим рішенням щодо живлення, новітніми стандартами зберігання даних та відмінними можливостями підключення, що забезпечує оптимальну продуктивність для ігор.
Персоналізація
Материнські плати GIGABYTE поставляються в комплекті з кількома корисними та інтуїтивно зрозумілими програмами, що допомагають користувачам контролювати кожен аспект материнської плати та забезпечують світловий ефект, що налаштовується, з видатною естетикою, щоб відповідати вашій унікальній індивідуальності.
Надійність
Конструкція GIGABYTE Ultra Durable забезпечує довговічність продукту та високу якість виробничого процесу. Материнські плати GIGABYTE використовують найкращі компоненти та підсилюють кожен слот, щоб зробити кожен з них міцним та довговічним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II;2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Три;1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3;Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110;2 x M.2 2280;6 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen1 Type-C;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;2 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | Intel Z790 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка SLI/CrossFire | AMD CrossFire |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління й Intel Core 12-го покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 10 183 ₴





