Кулер для процесора Noctua NH-U14S - система охолодження важить 935 г, у ньому використовуються два 140-мм вентилятора, які встановлені з обох сторін масиву алюмінієвих ребер. Контактна площадка виконана з міді, відвід тепла здійснюється за допомогою чотирьох U-подібних мідних теплових трубок.
Як ви собі уявляєте ідеальний процесорний кулер? Швидше за все, як потужний, тихий і дешевий продукт. І, так як життя вносить свої корективи, в кращому випадку отримуємо два з трьох пунктів. Так, від дешевого кулера навряд чи варто очікувати великої ефективності, або ж вона буде досягнута на шкоду тиші роботи системного блоку. Як показує практика, саме слово «дешевий» варто виключити зі списку, якщо є бажання роздобути воістину добротну систему охолодження- кулер для процесора Noctua NH-U14S.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 935 г |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.56 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | н.д. |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 140.2 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Покращення втулкової системи | SSO2-Bearing |
| Під сокет | 1151;2011-3;AM4;FM2;FM2+;1150;1155;1156;2011;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 165 x 150 x 78 мм |
| Розміри вентиляторів | 140 х 150 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 165 x 150 x 52 мм |
| Рівень шуму | 24.6 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 4 239 ₴




