сокет - 1700, DDR4, макс. об'єм оперативної пам'яті - 128 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 5066 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, D-Sub (VGA), DisplayPort, HDMI, внутрішні - 1 x M.2 22110, 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, ATX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II;2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110;2 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5066 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління й Intel Core 12-го покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 423 ₴





