Класичні, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x9 см, Side 2x12 см, GPU - до 320 мм, CPU - 148 мм, PSU - 140 мм, 180 x 410 x 385 мм, 3.55 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 3.55 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 148 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140 мм |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 180 x 410 x 385 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | бюджетні |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 004 ₴



