:justify">Блок живлення 400W чорного кольору від компанії Vinga - це компактний прилад, який відмінно підходить для установки в системні блоки офісних комп'ютерів і будь-яких інших ПК, призначених для вирішення простих завдань. Його потужності цілком достатньо для того, щоб перекрити потреби в електроживленні малопродуктивних графічних адаптерів, а також відеокарт з живленням від материнської плати.
Модель оснащена пасивним модулем PFC, який в достатній мірі ефективно справляється з функцією компенсування потужності в малому діапазоні. У конструкції передбачено 2 входи SATA і стільки ж роз'ємів Peripheral. Ризик перегрівання пристрою зведений до мінімуму: вбудований кулер з розмахом лопастей 12 см швидко виводить з блоку нагріте повітря, тому в технічних вузлах приладу практично не скупчується пил, а всі деталі довго зберігають прийнятну температуру навіть при інтенсивній експлуатації ПК в літній сезон. Додатково запас міцності виробу розширюється завдяки трьом захисним технологіям - OVP, OCP і SCP. Ці заходи безпеки захищають БЖ від поломок, пов'язаних з подачею підвищеної напруги, перевантаженнями за струмом на каналах і короткими замиканнями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі);SCP (захист від короткого замикання);OVP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | відсутнє |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | пасивний |
| OutputCurrent +12V1 | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 16A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
- Ціна: 606 ₴





