12-ядерний процесор Intel Core i7 12700 BX8071512700 з базовою частотою 2100 MHz, вбудованою графікою Intel UHD Graphics 770, призначений для використання в домашніх комп'ютерних системах (сумісність уточнюйте) з роз'ємом LGA 1700, теплова потужність - 65Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | є |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| Базова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 4 квартал 2021 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 770 |
| Кількість потоків процесора | 20 потоків |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.1 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.45 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 25MB |
| Покоління процесорів Intel | Alder Lake |
| Розблокований множник | Да |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Також шукають | ігрові;для rtx 2060;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;з розблокованим |
| Техпроцес | 10nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | s1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 768 ₴



