COUGAR GX V3 - нова серія високоякісних блоків живлення, спеціально призначена для вимогливих геймерів. Серія GX V3 з сертифікатом 80Plus Gold забезпечує пікову ефективність до 93%. Вдосконалене рішення для кабель-менеджменту дозволяє користувачам використовувати тільки ті кабелі, які дійсно необхідні, тим самим ефективно зменшуючи плутанину з кабелями, одночасно покращуючи циркуляцію повітря і вентиляцію всередині корпусу. Міцний чорний корпус у поєднанні з золотою вентиляційною сіткою додають солідності та агресії вашій ігровій системі. Блок живлення COUGAR GX, ваш найкращий вибір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6 |
| Потужність блока живлення | 1050 Вт |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | 4+4 pin, 8 pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V V2.31 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 120A |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 4А |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 522 ₴








