e:14px">Блоки живлення серії Task від Chieftec цілком відповідають своїй назві — вони впораються з будь-яким поставленим завданням. Із сертифікатом із ККД 80PLUS Bronze і всіма сучасними характеристиками з безпеки, ви може бути впевнені, що цей блок живлення завжди ефективно впорається із завданням подавання живлення. З подовженими кабелями в 650 мм для материнської плати та процесора ці джерела живлення чудово підійдуть і для складання системи в більших корпусах.
- Сертифікат із ККД 80PLUS Bronze
- Кабелі завдовжки в 650 мм для можливості використання в максимально різних корпусах
- Має всі сучасні характеристики з безпеки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3V | 19A |
| OutputСurrent +5V | 17A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 87 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 937 ₴








