Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 7300 Мб/сек |
| Швидкість запису | 3900 Мб/сек |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;швидкі |
| Серія | Kingston FURY Renegade |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| TBW | 500 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Габарити | 80 x 23.67 x 10.5 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 3900 Mb/s |
| Вага | 34.9 г |
| Наработка на отказ | 1.8 млн. годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 107 ₴



