Серія - SNV2S, 2 TB, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 3500 Mb/s, Швидкість запису - 2800 Mb/s, 80 x 22 x 2.2 мм, 7 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 3500 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2800 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові;великого обсягу;швидкі |
| Серія | SNV2S |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| TBW | 640 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 2800 Mb/s |
| Вага | 7 г |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 684 ₴



