Для процесорів - INTEL, AMD, під сокет - FM2, 2011-3, 1151, AM4, 2066, 1700, FM2+, 1150, 1155, 1156, 2011, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, максимальна швидкість обертання вентиляторів - 1500 об/хв, система підшипників - FDB Bearing (гідродинамічний), рівень шуму - 22.4 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Подсветка - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 755 г |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 140 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Підсвітка | немає |
| Покращення втулкової системи | SSO2-Bearing |
| Під сокет | 1151;1700;2011-3;2066;AM4;FM2;FM2+;1150;1155;1156;2011;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 158 x 125 x 71 мм |
| Розміри радіаторів | 158 x 125 x 45 мм |
| Рівень шуму | 22.4 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 849 ₴







