PCI-Express x16 4.0, 8 ГБ, GDDR6, 128 Bit, Base - 1777 MHz, Boost - 1807 MHz, 2 x DisplayPort 1.4a, 2 x HDMI 2.1, 8 pin, 198 х 121 х 39 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 3060 |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип підключення | PCI-Express x16 4.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Система охолодження | активний |
| Частота відеопам'яті | 15000 MHz |
| Частота процесора | 1807 MHz |
| Частота ядра (Base) | 1777 MHz |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Довжина: | 198 |
| Інтерфейси | 2 x DisplayPort 1.4a;2 x HDMI 2.1 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри (мм) | 198 х 121 х 39 мм |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | PCI;RTX;дискретні;для ПК;для стриму |
| Форм-фактор | стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 295 ₴








