Накопичувач Acer FA100 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи більш високу швидкість запуску, завантаження і передачі даних в порівнянні з механічними жорсткими дисками. Цей SSD створений на базі контролера останнього покоління і забезпечує в 10 більш високу швидкість роботи в порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, сверхотзивчівая багатозадачність і загальне прискорення системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | робоче: 3.8 Вт |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Серія | FA100 |
| Швидкість записування | 2700 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 3200 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові;великого обсягу;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 469 ₴

