Серія - S700, 120 GB, 3D TLC NAND, M.2, SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 560 Mb/s, Швидкість запису - 511 Mb/s, 80 х 22 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 511 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Серія | S700 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| TBW | 70 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 511 Mb/s |
| Енергоспоживання | 1.45 Вт |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴

