Твердотільні накопичувачі - це наступний крок в еволюції пристроїв зберігання даних ПК, вони працюють швидше, безшумні і виділяють менше тепла у порівнянні з застарілими жорсткими дисками. Завдяки відсутності рухомих деталей SSD також міцніші і надійніші жорстких дисків. Твердотільні накопичувачі не тільки підвищують продуктивність, але і можуть використовуватися, щоб вдихнути нове життя в старі системи. Вибір SSD дозволяє заощадити на покупці нового ПК, поліпшивши вже наявну систему.
Твердотільний накопичувач Kingston A400 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи більш високу швидкість запуску, завантаження і передачі даних в порівнянні з механічними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, надвисока багатозадачність і загальне прискорення системи. Більш надійний і міцний у порівнянні з жорстким диском, накопичувач A400 має ємність від 120ГБ до 960ГБ.
- Швидкий запуск, завантаження та передача файлів
- Більш висока надійність і довговічність у порівнянні з жорсткими дисками
- Різні варіанти ємності, накопичувач можна використовувати для установки додатків або як заміну жорсткого диска
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 960 GB |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 1 м. рік. |
| Серія | A400 |
| Швидкість записування | 450 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 500 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип постачання | BOX |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | - |
- Ціна: 6 682 ₴





