Серія - SA510, 500 GB, NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 540 Mb/s, Швидкість запису - 440 Mb/s, 100.2 х 69.85 х 7 мм, 35 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100.2 х 69.85 х 7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | 2 Вт |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Серія | SA510 |
| Швидкість записування | 440 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 540 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | NAND |
| Типорозмір М2 | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 304 ₴



