
Накопичувач SSD 2.5" 480GB Burst Elite Patriot (PBE480GS25SSDR)
3 626 ₴
- В наявності
- Код: 00-00018146
Внутрішній накопичувач SSD Patriot Burst Elite з інтерфейсом SATA III та пам'яттю NAND забезпечує значне збільшення продуктивності системи та підходить для апгрейду не тільки комп'ютерів, а й ноутбуків. Ще однією перевагою накопичувача є простота установки та висока експлуатаційна надійність.
Внутрішній накопичувач SSD Patriot Burst Elite має формат 2,5" і відрізняється широкою сумісністю. Невелика товщина всього 7 мм і роз'єм для підключення по інтерфейсу SATA дозволяють легко інтегрувати накопичувач у більшість існуючих систем.
Завдяки тому, що час напрацювання на відмову у накопичувача SSD Patriot Burst Elite складає 2 млн годин, він гарантовано прослужить протягом тривалого часу. Статичний та динамічний Wear Leveling стежить за зносом диска. Підтримка Trim забезпечує стабільно високу швидкість роботи накопичувача. Диск відрізняється підвищеним опором ударам та вібрації, а також працює при температурі до +70 градусів.
Новий контролер SATA III, який використовується в SSD Patriot Burst Elite, забезпечує чудові швидкісні характеристики роботи. Накопичувач підтримує швидкість читання до 450 Мб/с, а це означає практично миттєве завантаження будь-яких програм та додатків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 х 69 х 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Серія | Burst Elite |
| Швидкість записування | 320 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 450 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 3 626 ₴





