Універсальний накопичувач для повсякденних завдань
Завдяки високій швидкодії й надійності твердотільного накопичувача WD Green повсякденні завдання на ноутбуках і настільних ПК виконуються набагато швидше.
Висока швидкодія під час виконання повсякденних завдань
Завдяки високій швидкодії твердотільного накопичувача WD Green — перегляд веб-сторінок, ігри або просто запуск системи будуть відбуватися в одну мить.
Надійність твердотільних накопичувачів
Легкий та ударостійкий твердотільний накопичувач WD Green не містить рухомих частин, завдяки чому даним не страшні випадкові удари або падіння накопичувача.
Менше енергоспоживання. Більше ігор
Твердотільний накопичувач WD Green — один із найбільш економних накопичувачів у галузі. Завдяки низькому споживанню енергії ноутбук зможе пропрацювати довше.
Нескладний спосіб модернізувати свій ПК
Твердотільний накопичувач WD Green у форм-факторі 2.5 дюйма сумісний із більшістю ноутбуків і настільних ПК, що гарантує зручність і простоту модернізації.
Безплатна панель моніторингу SSD-накопичувачів WD
Доступна для завантаження панель моніторингу SSD-накопичувачів WD надає набір інструментів, за допомогою яких можна в будь-який момент перевірити доступну місткість, працездатність, температуру, атрибути SMART та інші параметри свого твердотільного накопичувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 545 Мб/сек |
| Швидкість запису | 465 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Серія | WD Green |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | - |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Габарити | 100.5 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 1 066 ₴


