Відкрийте нову швидкість роботи!
AS350X - це найновіший твердотілий накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління і забезпечує швидкість передачі 6 Гб/с, що дозволяє досягти швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с
Відмінний варіант для апгрейду
Високошвидкісний доступ моделі AS350X також пропонує додаткові обчислювальні можливості. Завантаження та виконання програми триватиме лише кілька секунд.
AS350X випускається у різних варіантах: 128 ГБ, 256 ГБ, 512 ГБ та 1 TB. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer, користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
Висока продуктивність та надійність
AS350X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка зберігатиметься навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 х 69.85 х 6.90 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Енергоспоживання | робоче: 5.0 Вт |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Серія | AS350X |
| Швидкість записування | 540 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 560 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 632 ₴




