Насолоджуйтесь гідними швидкостями читання та запису
SSD Apacer AS350 працює з інтерфейсом SATA III зі швидкістю читання до 560 МБ/с і запису до 540 МБ/с, що робить його ідеальним компаньйоном для геймерів-початківців з обмеженим бюджетом.
Ефективне зниження споживання енергії
AS350 відрізняється низьким енергоспоживанням, на 95% менше, ніж традиційні комп'ютерні жорсткі диски.
Відмінна ефективність при високій стабільності
AS350 має збільшений термін служби з покращеною стабільністю роботи та зберігає високу продуктивність навіть після тривалого використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 75 |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.9 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Швидкість записування | 540 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 560 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 709 ₴






