Noctua NH-U12S оснащений одним встановленим 120 мм вентилятор Noctua NF-F12 PWM.
Контактна площадка виконана з міді, відвід тепла здійснюється за допомогою чотирьох U-образних мідних теплових трубок.
Noctua NH-U12S підтримує установку на платформи Intel LGA2011, LGA115х і всі платформи AMD, починаючи з АМ2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 755 г |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 140 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Покращення втулкової системи | SSO2-Bearing |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 158 x 125 x 71 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 158 x 125 x 45 мм |
| Рівень шуму | 22.4 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Система підшипників | зі самостабілізувальним тиском оливи (SSO2) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 655 ₴



