Світлодіодний дисплей
Візуальні індикатори допоможуть швидко визначити стан пристрою і харчування.
Звукові сигнали
Повідомлення про зміни мережевого електроживлення і умов роботи ДБЖ.
Інтелектуальне управління батареями
Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну її служби і надійності за рахунок точної інтелектуальної зарядки.
Повідомлення про відмову батареї
Завчасне інформування про наближення відмову батарей, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування.
Автоматична самодіагностика
Періодична самодиагностика батарей дозволяє своєчасно виявити батарею, що підлягає заміні.
Розетки на батарейках і захисту від імпульсних перешкод
Збережіть і захистіть своє обладнання і дані під час відключень електрики, сплесків і імпульсів напруги.
Розетки із захистом тільки від сплесків напруги
Захист допоміжної електронної техніки від сплесків і перепадів напруги без споживання енергії від акумулятора, необхідної для роботи більш важливого обладнання при відключенні електроживлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Індія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 520 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 0.5 хв |
| Вхідна напруга | 140 до 300 В |
| Вихідна напруга | 950 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 1 |
| Клас товару | для мережевого обладнання;для побутової техніки;базовий захист |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 120 x 160 x 355 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
- Ціна: 8 152 ₴




