Джерело безперебійного живлення EnerGenie 850VA (EG-UPS-B850)
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-B850 850VA призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Вбудований стабілізатор напруги (AVR) підтримує вихідну напругу в межах норми, не використовуючи ресурс акумуляторів при коливанні напруги електромережі в широкому діапазоні.
Особливості джерела безперебійного живлення EnerGenie 850VA: джерело безперебійного живлення потужністю 850 ВА; автоматичний регулятор напруги (AVR); інтелектуальний захист від перешкод, перевантаження і коротких замикань; звукове та візуальне сповіщення про події; мікропроцесорне управління зарядом батареї з захистом від пере- і недозаряд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна потужність | 510 Вт |
| Вихідна напруга | 850 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | для домашніх ПК;базовий захист |
| Кількість вихідних розеток | 2/0 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 x 280 x 140 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | ≤ 10 мс |
- Ціна: 2 886 ₴


