У комплект поставки входить система охолодження AMD Wraith Stealth.
Особливості мікроархітектури Zen
В У новій архітектурі AMD Zen використовується потужний механізм виконання, а також підтримується функція одночасної багатопоточності (SMT). Ядра Zen розроблені для ефективного використання наявних ресурсів мікроархітектури для забезпечення максимальної обчислювальної продуктивності. Нова трирівнева кеш-пам'ять з низькою затримкою та нові алгоритми попередньої вибірки значно зменшують кількість кеш-промахів та збільшують пропускну спроможність порівняно з попередньою мікроархітектурою.
Продуктивність та ефективність для додатків наступного покоління
Хмарні обчислення, продуктивність промислового рівня, технології віртуальної реальності, ігри та безпека даних відкривають нові горизонти та вимагають вищого рівня продуктивності обчислень за максимальної енергоефективності. Спочатку інженери компанії AMD розробили нову архітектуру Zen таким чином, щоб вона могла відповідати та навіть перевершувати високі вимоги щодо продуктивності та ефективності, не тільки додатків наступного, а й подальших поколінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | є |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2 |
| Архітектура ядра AMD | Zen 2 |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.8 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 04.04.2022 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість потоків процесора | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Розблокований множник | Да |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Також шукають | бюджетні для ігор;для gtx 1050 ti;для rx 580;з авторозгоном (режим Turbo);з розблокованим множником; |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | AM4 |
- Ціна: 2 784 ₴


