PCI-Express x16 3.0, 2 ГБ, DDR3, 128 Bit, Base - 954 MHz, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, відсутнє, 146 x 125 x 24 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AFOX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підключення | PCI-Express x16 3.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Графічний чипсет | GeForce GT 730 |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Система охолодження | активний |
| Тип відеопам'яті | DDR3 |
| Частота відеопам'яті | 1333 MHz |
| Частота ядра (Base) | 954 MHz |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 1 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | н.д. |
| Версія DirectX | 11 |
| Версія OpenGL | 4.4 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Довжина: | 146 |
| Інтерфейси | 1 x DVI;1 x HDMI;1 x VGA |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Призначення | звичайна |
| Об'єм відеопам'яті | 2 ГБ |
| Роз'єми додаткового живлення | відсутнє |
| Розміри (мм) | 146 x 125 x 24 мм |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | PCI;бюджетні;дискретні;для ПК |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 781 ₴



