Нова серія Smart пропонує користувачам гарну продуктивність поряд із високою якістю. Блок живлення пофарбований у чорний колір та оснащений довгими «рідними» проводами та шнуром живлення, а також упакований у твердий картон для кращого захисту. З ККД понад 80% модель GPS-600A8 відповідає екологічним вимогам, маючи привабливу ціну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| OutputCurrent +12V1 | 46A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 435 ₴

