ATX 12V v2.3, 600 Вт, 24 pin, CPU — 4+4 pin, GPU — 2x6+2 pin, SATA — 6, Peripheral — 3, +12V1 — 49A, 1x120 мм, 150 x 140 x 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Защита от | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності);SCP (захист від короткого замикання);OVP (зах |
| Країна виробництва | Китай |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| OutputCurrent +12V1 | 49A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 872 ₴




