
Термопрокладка Gelid Solutions GP-Ultimate 120x20x0.5 mm 2шт (TP-VP04-R-A)
287 ₴
- В наявності
- Код: 00-00020823
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопрокладка Gelid Solutions GP-Ultimate 120x20x0.5 mm 2шт (TP-VP04-R-A)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gelid |
| Товщина | 0.5 мм |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 2 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 120 х 20 мм |
| Теплопровідність | 15 W/m.k |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287 ₴



