Прокладка Arctic Thermal pad, 145 * 145mm (ACTPD00004A)
Термопрокладка Arctic Thermal Pad створена для реалізації сучасного підходу до охолодження нагріваються деталей ПК. Маючи високу теплопровідність, 6 Вт / мК, прокладка гарантує швидкий теплообмін між джерелом і охолоджувачем.
Матеріал пристосування - силікон, що володіє високою еластичністю. Це дозволяє користувачеві використовувати прокладку на нерівних, мають виступи поверхнях.
Монтаж простий і не вимагає спеціальних навичок. Досить очистити поверхню від старої термопасти і докласти Arctic Thermal Pad в потрібному місці. Високі діелектричні властивості захищають від випадкового короткого замикання. Габарити 145х145 мм, товщина - 1 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Призначення | до відеокарт |
| Розміри | 145 x 145 мм |
| Теплопровідність | 6 W/m.k |
| Товщина | 0.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


