16-ядерний процесор Intel Core i9 12900KF BX8071512900KF з базовою частотою 3200 MHz призначений для використання в домашніх комп'ютерних системах (сумісність уточнюйте) з роз'ємом LGA 1700, кеш-пам'ять становить 30MB, теплова потужність - 125Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | немає |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.2 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 4 квартал 2021 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 24 потоки |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.2 GHz |
| Максимальний TDP | 125W |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 14MB |
| Покоління процесорів Intel | Alder Lake |
| Розблокований множник | Да |
| Також шукають | ігрові;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з розблокованим множником;топові |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | s1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 836 ₴



