Процесор Intel Core 13-го покоління для настільних ПК з розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Сумісність із материнськими платами на базі чипсетів серії 700/600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | немає |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 24 потоки |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.4 GHz |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Також шукають | ігрові;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);потужні;топові |
| Теплопакет (TDP) | 125W |
| Техпроцес | 10nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX без кулера |
| Тип сокету | s1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 121 ₴

