Процесор Intel Celeron G5905 10-го покоління з кодовою назвою мікроархітектури Comet Lake. Платформа нового покоління Intel Celeron G Series пропонує продуктивність, необхідну у повсякденних обчисленнях, та новітні можливості, такі як сенсорне введення та технологія Intel Ready Mode, що забезпечують «постійну готовність ПК до роботи».
Чудова продуктивність ПК дозволить без проблем використовувати багатозадачний режим, щоб спілкуватися з друзями та близькими, розважатися та працювати. Отримайте виняткову продуктивність і якість графіки, на які ви звично чекаєте від процесорів Intel Celeron.
Призначений для настільної платформи Intel LGA 1200, що виробляється за стандартом 14-нм техпроцесу, має 2 ядра, які працюють у 2 потоки на штатній тактовій частоті 3.5 ГГц. Об'єм кеш-пам'яті 3 рівня дорівнює 4 МБ. Має 2-х канальний контролер пам'яті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Роз'єми | LGA1200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | є |
| (Збірка) Покоління процессора | Comet Lake |
| Базова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Внутрішня тактова частота | 3.5 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 3 квартал 2020 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 610 |
| Кеш-пам'ять | 4 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 2 потоки |
| Кількість ядер процесора | 2 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 41.6 GB/s |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.05 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2666 MHz |
| Максимальний TDP | 58 Вт |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Обсяг відеопам'яті графічної системи | 64 GB |
| Покоління процесорів Intel | Comet Lake |
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Також шукають | бюджетні;з вбудованою графікою |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | s1200 |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
- Ціна: 2 454 ₴

