AM4, 16 ядер, 32 потоки, 3.4 GHz, 4.9 GHz, TDP - 105W, 7nm, немає, BOX без кулера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | немає |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість потоків процесора | 32 потоки |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.9 GHz |
| Максимальний TDP | 105W |
| Розблокований множник | Да |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Також шукають | ігрові;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з розблокованим множником;топові |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип постачання | BOX без кулера |
| Тип сокету | AM4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 467 ₴

