TUF GAMING B550-PLUS WIFI II містить основні елементи останньої платформи AMD і поєднує їх із готовими до гри функціями та перевіреною довговічністю. Ця материнська плата, розроблена з компонентами військового рівня, оновленим рішенням для живлення та повним набором опцій охолодження, забезпечує бездоганну продуктивність із непохитною стабільністю в іграх.
Коли ви створюєте материнську плату TUF Gaming, ви також отримуєте переваги від TUF Gaming Alliance — співпраці ASUS з довіреними галузевими партнерами, яка забезпечує простішу збірку, найкращу сумісність і доповнювальну естетику від компонентів до корпусу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2;Zen3 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 3 шт |
| PCI Express x1 ver | 3 v Три |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три;1 v Чотири |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.2;Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 22110;6 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4866 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16;3 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | AM4 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 926 ₴







