Vinga CL3011 — кулер на алюмінієвому радіаторі, розроблений для охолодження процесорів INTEL і AMD. Система підтримує розширений перелік сокетів — 13 найпоширеніших типів. Діаметр вентилятора становить 12 см. Завдяки цьому він може обертатися зі швидкістю 1800 об/хв. У такий спосіб, модель створює повітряний потік інтенсивністю 51 CFM. Водночас, рівень поширюваного нею під час роботи шуму досить невисокий — лише 28 dB.
Максимальний обсяг тепла, який може розвіяти цей кулер — 105 Вт. Чи вистачить такої розсіюваної потужності у вашому конкретному випадку, залежить від TDP процесора, встановленого у вашому ПК. Якщо охолоджувані деталі виділяють менше тепла, то Vinga CL3011 вам чудово підійде.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 500 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 86 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 51 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Під сокет | 1151;AM4;775;1150;1155;1156;AM2;AM3;AM3+ |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 122 x 122 x 70 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.35 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.8 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴










