Для процесорів - INTEL, AMD, під сокет - FM2, 1151, AM4, FM2+, 775, 1150, 1155, 1156, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 80 мм, максимальна швидкість обертання вентиляторів - 2000 об/хв ± 10%, система підшипників - FDB Bearing (гідродинамічний), рівень шуму - 20 dB, роз'єми живлення - 3-pin, Подсветка - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 112 |
| Вага (загальна) | 193 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Колір | синій;сріблястий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 75 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв ± 10% |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 36.8 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1151;AM4;FM2;FM2+;775;1150;1155;1156;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 127 х 112 х 57 мм |
| Розміри вентиляторів | 80 х 80 х 25 мм |
| Рівень шуму | 20 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 рік |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.15 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴






