Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, 1150, 1155, 1200, 1700, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 80 мм, Максимальна частота обертів - 2700 об/хв ± 10%, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 25 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Підсвічування - немає, 2 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 27 |
| Вага (загальна) | 200 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.68 Вт |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 65 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2700 об/хв ± 10% |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 21.8 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1151;1200;1700;1150;1155;1156 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 92 х 92 х 27 мм |
| Розміри вентиляторів | 80 х 80 х 10 мм |
| Рівень шуму | 25 dB |
| Система підшипників | гідравлічний |
| Струм споживання вентиляторами | 0.14 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.52 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴







