Для процесорів - INTEL, AMD, під сокет - FM2, 1151, 1200, FM2+, 775, 1150, 1155, 1156, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 80 мм, максимальна швидкість обертання вентиляторів - 2200 об/хв, система підшипників - FDB Bearing (гідродинамічний), рівень шуму - 23.5 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Подсветка - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 82 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 40.2 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1151;1200;FM2;FM2+;775;1150;1155;1156;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 122 х 102 х 89 мм |
| Рівень шуму | 23.5 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 рік |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.13 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.2 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴





