align:justify">Корпус Vinga Cobalt призначений для ігрових комп'ютерів. Він має значні габарити, але є досить компактним, щоб поміститися в спеціальній комірці тумби офісного столу. У нього можна монтувати один з трьох найпоширеніших типорозмірів материнських плат ITX і ATX: стандартний, micro або mini. У комплект входить вбудований всередину блоку вентилятор діаметром 12 см, який ефективно забезпечить продув нагрілися деталей для виведення гарячого повітря за межі корпусу через вентиляційні решітки. Є місця для установки двох додаткових вентиляційних пристроїв. Передбачений відсік для монтажу процесорного кулера висотою до 180 мм. Також в Cobalt можна встановити відеокарту довжиною до 44 см і блок живлення розміром не більше 23.8 см.
Дизайн моделі вражає: матові решітки на тильній і фронтальної панелях, облямовані чорною пластмасовою рамою віконця на бічних сторонах, виконані з пластика з червонуватим відтінком - кожен штрих випромінює завершеність, осмисленість. Крізь напівпрозорі пластини стінок видно окружності осередків, призначених під установку вентиляторів: в них вмонтовані декоративні неонові лампи. Все це робить зовнішній вигляд корпусу елегантним, солідним, навіть в деякій мірі шляхетним. Стінки конструкції виготовлені з пластику та листового металу товщиною 0.9 мм. Під розміщення обладнання відведено 10 відсіків і 8 слотів розширення. Присутні 4 роз'єми USB і 1 для Audio.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова модель VINGA | Cobalt |
| Встановлення довгих відеокарт | до 440 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;2 x USB 3.0;Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 |
| Кількість слотів розширення | 8 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 180 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 238 мм |
| Матеріал корпусу | акрил;метал 0,9 мм; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 2x12/14 см;Top 3x12 or 2x14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Extended-ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Рекомендована довжина проводів БЖ | ODD 600 мм |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Full Tower |
- Ціна: 2 797 ₴










