Корпус для геймерів Hawk від Chieftec — це елегантний і практичний корпус для геймерів з передньою панеллю з шліфованого алюмінію. Встановлені спереду і знизу пилові фільтри перешкоджають проникненню пилу і бруду всередину корпусу.
Володіє всіма характеристиками сучасного корпусу для геймерів і відрізняється вражаючою якістю, корпус Hawk - це відмінний вибір для геймерів, хто вважає за краще лаконічний дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.5 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 349 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;2 x USB 3.0;Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 166 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 3x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 202 x 435 x 453 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 847 ₴







