4 TB, 7200 об./хв, 256 MB, SATA III, 3,5", WD Red Pro, 217 Мб/с, 7.2 Вт, 32 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для сервера |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Країна виробник | Малайзія |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 217 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | для NAS;швидкі |
| Лінійка (Серія) | WD Red Pro |
| Споживча потужність | 7.2 Вт |
| Гарантійний термін | 60 |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Об'єм буфера | 256 MB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 915 ₴




