4 TB, 5400 об/хв, 256 MB, SATA III, 3,5", SkyHawk, максимальне споживання: 3.7 Вт, 10 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | для відеоспостереження |
| Лінійка (Серія) | SkyHawk |
| Інше | максимальне споживання: 3.7 Вт |
| Споживча потужність | 10 Вт |
| Гарантійний термін | 36 |
| Об'єм буфера | 256 MB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 485 ₴

