PCI-Express x16 3.0, 4 ГБ, GDDR6, 128 Bit, Base - 1590 MHz, Boost - 1635 MHz, 1 x HDMI, 1 x DVI, 1 x DisplayPort, 6 pin, 191 x 111 x 36 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип підключення | PCI-Express x16 3.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce GTX 1650 |
| Інтерфейси | 1 x DisplayPort;1 x DVI;1 x HDMI |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 6 pin |
| Система охолодження | активний |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | GTX;PCI;дискретні;для ПК |
| Форм-фактор | Мини |
| Частота відеопам'яті | 12000 MHz |
| Частота процесора | 1635 MHz |
| Частота ядра (Base) | 1590 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 978 ₴






