Відеокарта GeForce GT730 2048Mb GIGABYTE (GV-N730D5-2GL)
Оновлення своє графічне рішення до нової дискретної відеокарти GeForce GT 730 і отримаєте супершвидку роботу в Інтернет, а також неймовірні можливості редагування фото і відео.
Відеокарта GT 730 також забезпечує в 3 рази вищу продуктивність в іграх, ніж вбудована графіка, при цьому гарантуючи надійність та стабільність роботи завдяки GeForce Experience.
Режим згладжування NVIDIA FXAA
Згладжування вирівнює зубчасті над ділянкою, але може бути дуже вимогливим до частій зміні складу кадрів. FXAA - це нова технологія згладжування, яка забезпечує прекрасні плавні лінії при мінімальному впливі на продуктивність. Завдяки GPU на базі архітектури Kepler ти можеш включити FXAA в сотнях іграх через Панель управління Nvidia.
PureVideo HD
Поєднання прискорення декодування HD відео і постобробки, забезпечує програвання відео без перешкод, приголомшливу чистоту зображення, чіткість кольору і точне масштабування зображення у фільмах і відео. Все це з неймовірною ефективністю енергоспоживання.
Потокове аудіо форматів TrueHD і DTS-HD
Повна підтримка TrueHD і просунутих кодеків для багатоканального HD аудіо без стиснення DTS-HD дарує вам неймовірну насолоду звуком прямо у вас вдома.
Adaptive Vertical Sync
Ніщо не відволікає так, як тремтіння кадрів і розриви зображення. Перше відбувається, коли частота зміни кадрів низька, друге - коли вона занадто висока. Технологія Adaptive V-Sync - прекрасний спосіб обробки кадрів. При високій частоті зміни кадрів V-sync включається для усунення розривів зображення, при низькій - відключається, щоб звести тремтіння до мінімуму. Це дозволяє не відволікатися, тому ти можеш продовжити гру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | PCI;дискретні;для ПК |
| Частота ядра (Base) | 902 MHz |
| Частота відеопам'яті | 5000 MHz |
| Графічний чипсет | GeForce GT 730 |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Гарантійний термін | 36 |
| Система охолодження | активний |
| Максимальна роздільна здатність | 4096 x 2160 |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 1 slot |
| Розміри (мм) | 150 x 69 x 14.7 мм |
| Роз'єми додаткового живлення | відсутнє |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.4 |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | н.д. |
| Довжина: | 150 |
| Об'єм відеопам'яті | 2 ГБ |
| Інтерфейси | 1 x DVI;1 x HDMI |
| Призначення | звичайна |
| Тип підключення | PCI-Express x16 2.0 |
- Ціна: 2 751 ₴




