Блок живлення Vinga 200W (VmPS-400-12) - це якісне джерело електроживлення, призначене для постачання до вузлів комп'ютера електричної енергії. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги.
Основним параметром будь-якого комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У даного блоку вона складає 200W, що забезпечить живленням всі елементи системи середнього рівня.
Конструкція блока живлення спроектована таким чином, що шанс перегріву зведений до мінімуму. Усередині металевого кожуха розташований вентилятор солідних розмірів, який здатний забезпечити належне охолодження.
Також даний блок живлення володіє такою важливою характеристикою як, низький рівень шуму, що видається в процесі роботи. Окремо слід зазначити, що в даній моделі блоку живлення передбачена система захисту від перенапруги, перевантаження і короткого замикання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Потужність блоку живлення | 200 Вт |
| Форм-фактор | SFX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | відсутнє |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 125 x 100 x 64 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
- Ціна: 570 ₴






