Блок живлення GAMEMAX 450W (GM-450) - це якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги. Блок живлення оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| OutputCurrent +12V1 | 14A |
| OutputСurrent +12V2 | 13A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴

