">g>Блок живлення CHIEFTEC 1000W Proton (BDF-1000C) - надійне джерело живлення для Вашого системного блоку. Використання високоякісних компонентів дозволило добитися високих показників надійності і значних характеристик блоку живлення у всьому діапазоні допустимих навантажень.
Блок CHIEFTEC 1000W Proton оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У CHIEFTEC 1000W Proton (BDF-1000C) вона становить 1000W, що забезпечить живленням усі елементи системи.
Довжина кабелів досить велика. Лінії +12 В гарантує стабільну роботу компонентів. При повному навантаженні, великий 120 мм вентилятор робить роботу пристрою майже безшумної навіть при 1500 оборотах на хвилину. Захист від коротких замикань (SCP), захист від підвищення напруги (OVP), захист від зниження напруги (UVP), захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо (OCP), захист від перевантаження (OPP / OLP).
Блок живлення CHIEFTEC 1000W Proton - якісний джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація і захист від незначних перешкод живлячої напруги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність блока живлення | 1000 Вт |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
| OutputCurrent +12V1 | 83 А |
| OutputСurrent +3,3V | 23A |
| OutputСurrent +5V | 23A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 87 мм |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
- Ціна: 6 510 ₴




