PowerWalker VFI 1000-3000 ICT / ICR IoT - це нове покоління ІБП, що пропонує інтуїтивно зрозумілий додаток для віддаленого моніторингу через хмару. ДБЖ швидко налаштовується і простий в обслуговуванні, а також дає можливість переглядати робочий процес і миттєво усувати неполадки незалежно від часу і місця. Цей хмарний моніторинг підвищує доступність і якість традиційного моніторингу, в той же час залишаючи місце для зниження витрат, масштабованості і аналізу тенденцій.
У цій серії ДБЖ використовується технологія подвійного перетворення і одиничний коефіцієнт потужності, що забезпечує доступність критично важливого обладнання та забезпечує чисту вихідну потужність для чутливих навантажень. Безліч додаткових аксесуарів, таких як зовнішні акумуляторні блоки, комунікаційні карти і адаптер WLAN, розширюють функціональність ДБЖ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Індикація | Світлова |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип виконання | класичний |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 438 х 85.5 х 445 мм |
| Автон. робота при max навантаж | 5 мін |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Тип архітектури | безперервної дії (online) |
| Клас товару | базовий захист |
| Форма вихідної току | чиста синусоїда |
| РК-дисплей | дисплей |
| Гарантійний термін | 24 |
| Кількість вихідних розеток | 8 IEC |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 3 |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232/USB |
| Вага | 14.3 кг |
| Вхідна напруга | 160 до 300 В |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
- Ціна: 22 389 ₴




